fotel u dentysty-2

Ortodoncja w Krakowie

Droga do pięknego uśmiechu, który każdego dnia będzie można podziwiać w lustrze, nie zawsze jest krótka, ale dzięki nam może być maksymalnie komfortowa. Proponujemy kompleksowe leczenie ortodontyczne, wykonane przy użyciu najbardziej nowoczesnych sprzętów przez doświadczonych ekspertów. Równie dużą wagę co do jakości usług, przywiązujemy do zapewnienia pacjentom wysokiej jakości obsługi. Dbamy, aby podczas każdej wizyty czuli się Państwo swobodnie, szczegółowo wyjaśniając kolejne podejmowane przez nas kroki. 

Zakres usług ortodontycznych

Fotel w gabinecie

Co składa się na leczenie ortodontyczne? Wszystko zaczyna się od wizyty w klinice. Podczas konsultacji przeprowadzamy szczegółowy wywiad na temat problemów lub oczekiwań pacjentów. Posiadając pogłębioną wiedzę, opracowujemy indywidualny plan leczenia, dostosowany do potrzeb konkretnej osoby. Rozmowie towarzyszą podstawowe badania. Może to być skan wewnątrzustny lub zdjęcie pantomograficzne całej szczęki. Wykonujemy je na miejscu. Dokładamy wszelkich starań, aby rozpoznanie problemu oraz sam proces leczenia pozostawał maksymalnie bezbolesny. Oczywiście przez cały okres współpracy pozostajemy w stałym kontakcie z pacjentem. Temu służą wizyty kontrolne. Z ich pomocą leczenie ortodontyczne przebiega bez zakłóceń.

Odpowiemy na każde pytanie

Ortodoncja to pojemna dziedzina stomatologii, która może być niezrozumiała dla wielu osób. Chętnie odsłonimy jej tajniki przed wszystkimi pacjentami z Krakowa i okolic. Jesteśmy przekonani, że zrozumienie procesu leczenia ułatwia przebrnięcie przez cały proces, a ten potrafi być często całkiem długi. Nasi specjaliści pozostają otwarci na wszelkie pytania, odpowiadając na nie w sposób zrozumiały. Od wielu lat skutecznie udowadniamy, jak może wyglądać ortodoncja na najwyższym europejskim poziomie. Z tej możliwości skorzystało już wiele osób z miasta Kraków i okolic. Zapraszamy Państwa, abyście dołączyli do tego grona. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób dorosłych, jak i młodszych pacjentów. 

Wiedzę oraz umiejętności uzupełniamy odpowiednim sprzętem

Medycyna należy do jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin. Rzeczy nieosiągalne jeszcze kilka lat temu dziś są normą, dlatego nieustannie śledzimy branżowe nowości. Nasi specjaliści systematycznie dokształcają się oraz uzupełniają wiedzę. Dbamy też o odpowiednią bazę sprzętową. Dla dobra pacjentów posiadamy, nowoczesne urządzenia, pozwalające maksymalnie skracać czas diagnozy oraz leczenia. Dzięki nim możemy zaoferować leczenie ortodontyczne na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że ortodoncja to jedna z naszych specjalności, którą oferujemy mieszkańcom Krakowa oraz okolic. O naszej skuteczności najlepiej świadczą pozytywne opinie dotychczasowych pacjentów.