O Klinice

Profesjonalizm

By zapewnić Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną, wyposażyliśmy naszą klinikę w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny:

  • RENTGEN PANTOMOGRAFICZNY
  • TOMOGRAFICZNA DIAGNOSTYKA 3D
  • RADIOWIZOGRAFIA

Najwyższa jakość

Nasi lekarze to najwyższej klasy specjaliści wciąż udoskonalający swoje umiejętności na profilowych i dedykowanych szkoleniach i kursach. Nasze Asystentki i Higienistki stomatologiczne to fachowcy w każdym calu a Recepcjonistki to kobiety o doskonałej organizacji pracy. Dlatego jesteśmy pewni, że gwarantujemy profesjonalizm i najwyższą jakość leczenia. Wiemy też, jak bardzo cenią Państwo odpowiednie podejście lekarza, dlatego wyjątkowo starannie dobieramy nasz personel, tak by zapewnił perfekcyjne wykonanie zabiegu, a także komfortową, przyjazną atmosferę. O Państwa uśmiech oprócz lekarzy stomatologii ogólnej, zadbać mogą także następujący specjaliści:

  • Lekarz ortodonta
  • Lekarz implantolog
  • Lekarz endodonta zajmujący się trudnymi przypadkami leczenia kanałowego z zastosowaniem mikroskopu zabiegowego
  • Lekarz zajmujący się stomatologią estetyczną i protetyką z zastosowaniem mikroskopu zabiegowego

Przyjazna atmosfera

Ujmie Państwa profesjonalizm i dokładność z jaką wykonujemy dla Was naszą pracę, ale także przyjemna, relaksująca atmosfera jaką dla Państwa tworzymy. By zapewnić Pacjentom maksimum komfortu, posiadamy w pełni klimatyzowane, spokojne kolorystyką i otoczone zielenią wnętrza, zaprojektowane z najwyższą dbałością o estetykę. Znając Państwa wymagania sprawiamy, że najwyższej jakości leczenie będzie nie tylko skuteczne oraz bezbolesne ale i  przyjemne.

Naszym ogromnym sukcesem jest fakt, iż nasz zespół wyleczył niejednego Pacjenta z cechami dentofobii.