O Klinice

Profesjonalizm

By zapewnić Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną, wyposażyliśmy naszą klinikę w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny:

  • RENTGEN PANTOMOGRAFICZNY
  • TOMOGRAFICZNA DIAGNOSTYKA 3D
  • RADIOWIZOGRAFIA

Najwyższa jakość

Nasi lekarze to najwyższej klasy specjaliści wciąż udoskonalający swoje umiejętności na profilowych i dedykowanych szkoleniach i kursach. Nasze Asystentki i Higienistki stomatologiczne to fachowcy w każdym calu a Recepcjonistki to kobiety o doskonałej organizacji pracy. Dlatego jesteśmy pewni, że gwarantujemy profesjonalizm i najwyższą jakość leczenia. Wiemy też, jak bardzo cenią Państwo odpowiednie podejście lekarza, dlatego wyjątkowo starannie dobieramy nasz personel, tak by zapewnił perfekcyjne wykonanie zabiegu, a także komfortową, przyjazną atmosferę. O Państwa uśmiech oprócz lekarzy stomatologii ogólnej, zadbać mogą także następujący specjaliści:

  • Lekarz ortodonta
  • Lekarz implantolog
  • Lekarz endodonta zajmujący się trudnymi przypadkami leczenia kanałowego z zastosowaniem mikroskopu zabiegowego
  • Lekarz zajmujący się stomatologią estetyczną i protetyką z zastosowaniem mikroskopu zabiegowego

Przyjazna atmosfera

Ujmie Państwa profesjonalizm i dokładność z jaką wykonujemy dla Was naszą pracę, ale także przyjemna, relaksująca atmosfera jaką dla Państwa tworzymy. By zapewnić Pacjentom maksimum komfortu, posiadamy w pełni klimatyzowane, spokojne kolorystyką i otoczone zielenią wnętrza, zaprojektowane z najwyższą dbałością o estetykę. Znając Państwa wymagania sprawiamy, że najwyższej jakości leczenie będzie nie tylko skuteczne oraz bezbolesne ale i  przyjemne.

Nasi klienci nie zamieszkują wyłącznie terenu miasta Kraków. Wielu spośród nich przyjeżdża do nas z innych miejscowości, takich jak np. KrzeszowiceChrzanówOlkuszSkawina, Bochnia czy Nowy Targ i Zakopane. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług tak, by zrekompensować konieczność dojazdu na miejsce. Na pewno się to opłaci, ponieważ zajmie się Państwem doświadczona kadra specjalistów, którzy nie tylko profesjonalnie przeprowadzą każdą procedurę medyczną, ale udzielą odpowiedzi na każde pytanie – w razie potrzeby posłużą też fachową radą.

Naszym ogromnym sukcesem jest fakt, iż nasz zespół wyleczył niejednego Pacjenta z cechami dentofobii.