Stomatologia estetyczna Kraków

Stomatologia estetyczna kraków

Piękny uśmiech to podstawa dobrego wyglądu i samopoczucia, a przede wszystkim zdrowia. Nowoczesne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej pozwalają zmienić kształt zębów, ich kolor oraz ustawienie. Zapewniamy naszym pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną przez cały okres trwania leczenia. Nasz gabinet stomatologiczny zyskał uznanie wśród wielu zadowolonych pacjentów, którzy zawsze do nas wracają. Zdrowe zęby to coś, co może mieć każdy.

Czego dotyczy stomatologia estetyczna oferowana przez DentalPark w Krakowie?

Szereg zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie obejmuje implantologia, protetyka, ortodoncja, leczenie endodontyczne, wybielanie zębów oraz inne metody leczenia, które pozwolą spełnić wiele oczekiwań pacjenta takich jak piękne zęby i zdrowe dziąsła. Przyjmujemy pacjentów w każdym wieku i każdego traktujemy wyjątkowo, ponieważ komfort podczas zabiegu jest najważniejszy. Pomaga nam w tym nowoczesna technologia i wykwalifikowani stomatolodzy posiadający wieloletnie doświadczenie.

WYBIELANIE ZĘBÓW

Aby uzyskać śnieżnobiały uśmiech, wykonujemy skaling, czyli usunięcie kamienia nazębnego, który można uzupełnić, stosując dodatkowo piaskowanie i polerowanie. Do wybielania używa się specjalnych lamp, które aktywują naniesiony na zęby żel. W ten sposób można je rozjaśnić nawet o kilka odcieni.

WYPEŁNIENIA KOMPOZYTOWE

W naszym centrum do wypełniania ubytków stosujemy materiały nanohybrydowe o dużej trwałości i doskonałej polerowalności. Jesteśmy w stanie wykonać estetyczne wypełnienia nie odróżniające się kształtem i kolorem od naturalnego zęba. Stosujemy również indywidualną charakteryzację wypełnień aby jeszcze bardziej upodobnić je do Państwa pozostałych zębów. Nowością jest możliwośc wykonywania wypełnień pod kontrolą mikroskopu zabiegowego. Daje to niespotykaną dotąd dokładność pracy.

INLAY’E I ONLAY’E

W przypadku dużych rekonstrukcji zębów stosujemy Inlay’e i Onlay’e, ceramiczne wypełnienia wykonywane w laboratorium na modelu uzyskanym z wycisku. Gwarantują wyjątkową trwałość, dokładność i estetykę.

LICÓWKI

Cienkie płatki porcelanowe mocowane na delikatnie opracowanych, powierzchniach zębów. Precyzyjna niezwykle estetyczna, praca wykonana w laboratorium, na podstawie wycisku. Nawet mocno przebarwione, przechylone, cofnięte lub wychylone zęby możemy zamienić za pomocą licówek w piękny naturalny uśmiech.

KORONY

Nawet bardzo zniszczone zęby mogą jeszcze wyglądać pięknie i długo Wam służyć. Możemy wykonać korony pełnoceramiczne, oraz porcelanowe na metalu (stali lub złocie). Zęby martwe lub bardzo zniszczone możemy wzmocnić wkładem koronowo korzeniowym, cementowanym, wewnątrz korzenia. Tak wzmocniony ząb pokrywamy odpowiednio dobraną koroną.

MOSTY

Jeśli brakuje zębów, wykonujemy mosty porcelanowe. Pracujemy głównie wykorzystując bardzo wytrzymałe i charakteryzujące się najwyższą estetyką pełno ceramiczne mosty na podbudowie tlenku cyrkonu.

IMPLANTY

W klinice stosujemy wypełnienia braków w uzębieniu w postaci tytanowych implantów. Nie różnią się one od naturalnego zdrowego zęba, a wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawia, że są trwałe i bezpieczne.

Co przyszły pacjent powinien wiedzieć o oferowanej stomatologii estetycznej w Krakowie?

Wszystkie zabiegi wykonywane w naszej klinice są bezbolesne, dobro pacjenta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, dbając o jego komfort podczas zabiegów stomatologii estetycznej. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania pacjentów i uzyskać pełne wyleczenie po to, aby mogli cieszyć się idealnym wyglądem swoich zębów, zyskując w ten sposób pewność siebie. Konsultacja w naszym gabinecie jest przeprowadzana bardzo szczegółowo, aby dopasowanie odpowiedniej metody leczenia było prawidłowe. Zdrowy uśmiech to nasza dewiza i każda osoba odwiedzająca Kraków i mająca problemy z zębami może się do nas zgłosić. Wszyscy pacjenci są mile widziani.

Stomatologia estetyczna ma za zadanie poprawę pierwotnego stanu uzębienia. Pozwala ona m.in. na zmianę kształtu zębów, kolorytu, a także ich ustawienia.

Zabiegi stomatologii estetycznej wykonywane w klinice DentalPark w Krakowie obejmują m.in. implantologię, protetykę, ortodoncję, licówki, korony, nakładki a także wybielanie zębów.