Stomatologia estetyczna

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Białe równe, piękne zęby, to oznaka zdrowia i urody, nowoczesne zabiegi stomatologii estetycznej, pozwolą przywrócić Państwu piękny uśmiech. Możemy zmienić kształt, kolor i ustawienie zębów.

WYPEŁNIENIA KOMPOZYTOWE

W naszym centrum do wypełniania ubytków stosujemy materiały nanohybrydowe o dużej trwałości i doskonałej polerowalności. Jesteśmy w stanie wykonać estetyczne wypełnienia nie odróżniające się kształtem i kolorem od naturalnego zęba. Stosujemy również indywidualną charakteryzację wypełnień aby jeszcze bardziej upodobnić je do Państwa pozostałych zębów. Nowością jest możliwośc wykonywania wypełnień pod kontrolą mikroskopu zabiegowego. Daje to niespotykaną dotąd dokładność pracy.

INLAY’E I ONLAY’E

W przypadku dużych rekonstrukcji zębów stosujemy Inlay’e i Onlay’e, ceramiczne wypełnienia wykonywane w laboratorium na modelu uzyskanym z wycisku. Gwarantują wyjątkową trwałość, dokładność i estetykę.

LICÓWKI

Cienkie płatki porcelanowe mocowane na delikatnie opracowanych, powierzchniach zębów. Precyzyjna niezwykle estetyczna, praca wykonana w laboratorium, na podstawie wycisku. Nawet mocno przebarwione, przechylone, cofnięte lub wychylone zęby możemy zamienić za pomocą licówek w piękny naturalny uśmiech.

KORONY

Nawet bardzo zniszczone zęby mogą jeszcze wyglądać pięknie i długo Wam służyć. Możemy wykonać korony pełnoceramiczne, oraz porcelanowe na metalu (stali lub złocie). Zęby martwe lub bardzo zniszczone możemy wzmocnić wkładem koronowo korzeniowym, cementowanym, wewnątrz korzenia. Tak wzmocniony ząb pokrywamy odpowiednio dobraną koroną.

MOSTY

Jeśli brakuje zębów, wykonujemy mosty porcelanowe. Pracujemy głównie wykorzystując bardzo wytrzymałe i charakteryzujące się najwyższą estetyką pełno ceramiczne mosty na podbudowie tlenku cyrkonu.