Lekarz Stomatolog Karolina Majda

Pani Doktor Karolina jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2018r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł Specjalisty Protetyki Stomatologicznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) oraz Międzynarodowego Zespołu Implantologicznego (ITI).

Stomatologia jest jej pasją dlatego systematycznie poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach z zakresu m.in. odbudowy estetycznej zębów, protetyki stomatologicznej, implantoprotetyki oraz leczenia zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych.

Jest zwolenniczką kompleksowego podejścia w leczeniu pacjenta, co w połączeniu ze zdobytą wiedzą pozwala przywrócić estetyczny i harmonijny uśmiech.. Charakteryzują ją wyjątkowa dbałość o detale, która wsparta jest nowoczesnymi technologiami takimi jak mikroskop oraz lupy stomatologiczne.

Poprzez rozmowę i przyjazne podejście, stara się  poznać potrzeby każdego pacjenta i wyjść im naprzeciw. Kreowanie pięknych i zdrowych uśmiechów jest dla Niej rzeczą nadrzędną. W swojej praktyce ceni wykorzystywanie metod najmniej  inwazyjnych  dla tkanek zębów. Specjalizuje się także w leczeniu schorzeń stawu skroniowo-żuchwowego jak i bruksizmu.

W wolnych chwilach latem żegluje po wodach słodkich i słonych a zimą jeździ na nartach na stokach Karpat i Alp.