Lekarz Stomatolog Katarzyna Radzikowska

Dyplom lekarza stomatologa uzyskała na Wydziale Lekarskim z oddziałem stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od momentu ukończenia studiów poszerzała zakres swoich umiejętności odbywając liczne szkolenia oraz uczestnicząc w konferencjach w kraju i zagranicą, w tym:

  • Londyn (UK) 2014 – Międzynarodowe Sympozjum Ekspertów ds. estetyki Ivoclar Vivadent,
  • Phoenix (USA) 2016 – Leader summit  Spear Study Club – konferencja poświęcona zagadnieniom leczenia interdyscyplinarnego,
  • Moskwa (RUS) 2017 –  Biomechaniczny aspekt rekonstukcji protetycznych – szkolenie prowadzone przez ikonę światowej stomatologii DR. JOHN’A KOIS’A D.M.D., M.S.D.
Od 2016 roku jest członkiem amerykańskiej szkoły estetyki Spear Study Club.

W latach 2017-2019 we Włoszech na Uniwersytecie w Sienie, jednym z najbardziej prestiżowych ośrodków badawczych w Europie i na świecie, odbyła studia podyplomowe na kierunku Protetyka ze stomatologią cyfrową i estetyczną. W 2019 r po pomyślnie zdanym egzaminie dyplomowym uzyskała tytuł specjalisty na tamtejszej uczelni Master di Secondo Livello in Prosthodontics.

Posiada bogate kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie złożonych prac protetycznych, implanto-protetycznych oraz wysoce wymagających prac kosmetycznych służących poprawie uśmiechu. W Jej zawodowym dorobku znajduje się ponad 400 kompleksowych rekonstrukcji protetycznych.

W DentalParku leczy z satysfakcją Pacjentów od 2009 roku.