Wybielanie Zębów Lampą Beyond Polus

Zdrowy i piękny uśmiech dodaje nam pewności oraz wpływa na zadowolenie z samego siebie, dlatego chętnie pomożemy go Państwu zdobyć! Wybielanie zębów w klinice stomatologicznej DentalPark, ulokowanej w pobliżu miasta Kraków, odbywa się przy wykorzystaniu najnowocześniejszych sprzętów.

Za przeprowadzenie zabiegów odpowiadają doświadczeni lekarze. Gwarantujemy w pełni bezpieczne wybielanie zębów światłem, wykonane w najwyższej jakości warunkach, ukierunkowanych na komfort pacjenta podczas każdej wizyty.

Skuteczna lampa Beyond Polus

Żywność, napoje oraz niezdrowe nawyki sprawiają, że zęby mogą zmieniać swój odcień. Aby zatrzymać ten proces, regularna higiena jamy ustnej oraz szczotkowanie mogą okazać się niewystarczające. Naszym klientom polecamy więc wybielanie zębów lampą Beyond Polus. Sam zabieg jest stosunkowo prosty. Polega na nałożeniu na uzębienie specjalnego żelu, który naświetla się światłem akceleratora. Po około godzinie mogą udać się Państwo do domu, ciesząc się z widocznych efektów. Rezultat utrzymuje się przez zróżnicowany czas – nawet do 2 lat. Wpływ na ostateczny wynik ma chociażby preferowany przez Państwa styl życia. Wybielanie zębów lampą Beyond Polus to komfortowy i szybki sposób, aby uzyskać piękny uśmiech.

Wybielanie zębów światłem efekt przed Wybielanie zębów światłem efekt po

Komfortowe nakładki na zęby

Alternatywną metodę stanowi wybielanie zębów w mieście Kraków poprzez nowoczesne nakładki. Ten sposób posiada spore grono zwolenników, bo z powodzeniem da się go zastosować we własnym zaciszu domowym. Sprawdzi się także w przypadku osób sporo podróżujących, ponieważ niezbędne akcesoria łatwo ze sobą przewieźć. Wspomniane nakładki, dostosowane indywidualnie do kształtu uzębienia pacjenta, smaruje się żelem, wskazanym przez stomatologa. Zawiera on w składzie środek wybielający o konkretnym stężeniu. Następnie wystarczy nałożyć nakładki na zęby. Oferowane rozwiązanie, podobnie jak wybielanie zębów lampą, potrafi zapewnić efektowne rezultaty, jeśli jest stosowane zgodnie z zaleceniami.

Wybielanie zębów pod okiem specjalistów

Polecamy nasze usługi nie tylko ze względu na innowacyjny sprzęt i nowoczesne metody jak wybielanie zębów światłem. Wybierając DentalPark, otrzymają Państwo również opiekę lekarzy specjalistów. Doświadczeni stomatolodzy po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu oraz profesjonalnego badania, wskażą najbardziej odpowiednią drogę do śnieżnobiałego uśmiechu. Naszym pacjentom gwarantujemy bezpieczeństwo podczas zabiegu, a przed nim zapewniamy kompleksową informację o usłudze. Dzięki temu wybielanie zębów lampą przebiega zawsze w przyjaznej atmosferze, a jego efekty są zgodne z wcześniejszymi oczekiwaniami. Stawiamy na indywidualne podejście do Państwa potrzeb, pozostając otwarci na sugestie.