Wybielanie Zębów Lampą Beyond Polus

Zdrowy i piękny uśmiech dodaje nam pewności oraz wpływa na zadowolenie z samego siebie, dlatego chętnie pomożemy go Państwu zdobyć! Wybielanie zębów w klinice stomatologicznej DentalPark, ulokowanej w pobliżu miasta Kraków, odbywa się przy wykorzystaniu najnowocześniejszych sprzętów. Za przeprowadzenie zabiegów odpowiadają doświadczeni lekarze. Gwarantujemy w pełni bezpieczne wybielanie zębów światłem, wykonane w najwyższej jakości warunkach, ukierunkowanych na komfort pacjenta podczas każdej wizyty.

Skuteczna lampa Beyond Polus przy wybielaniu zębów w Krakowie

Żywność, napoje oraz niezdrowe nawyki sprawiają, że zęby mogą zmieniać swój odcień. Aby zatrzymać ten proces, regularna higiena jamy ustnej oraz szczotkowanie mogą okazać się niewystarczające. Naszym klientom polecamy więc wybielanie zębów lampą Beyond Polus. Sam zabieg jest stosunkowo prosty. Polega na nałożeniu na uzębienie specjalnego żelu, który naświetla się światłem akceleratora. Po około godzinie mogą udać się Państwo do domu, ciesząc się z widocznych efektów. Rezultat utrzymuje się przez zróżnicowany czas – nawet do 2 lat. Wpływ na ostateczny wynik ma chociażby preferowany przez Państwa styl życia. Wykorzystanie lampy Beyond Polus to komfortowy i szybki sposób, aby uzyskać piękny uśmiech poprzez wybielanie zębów. Kraków ma wiele klinik, a wśród nich znajduje się właśnie DentalPark, który zagwarantuje ten zabieg, a przeprowadzą go najlepsi specjaliści.

 Wybielanie zębów światłem efekt przed Wybielanie zębów światłem efekt po

Komfortowe nakładki na zęby do wybielania zębów – Kraków

Alternatywne wybielanie zębów? Kraków to miejsce, w którym możesz skorzystać z zabiegu wybielania zębów poprzez nowoczesne nakładki. Ten sposób posiada spore grono zwolenników, bo z powodzeniem da się go zastosować we własnym zaciszu domowym. Sprawdzi się także w przypadku osób sporo podróżujących, ponieważ niezbędne akcesoria łatwo ze sobą przewieźć. Wspomniane nakładki, dostosowane indywidualnie do kształtu uzębienia pacjenta, smaruje się żelem, wskazanym przez stomatologa. Zawiera on w składzie środek wybielający o konkretnym stężeniu. Następnie wystarczy nałożyć nakładki na zęby. Oferowane rozwiązanie, podobnie jak wybielanie zębów lampą, potrafi zapewnić efektowne rezultaty, jeśli jest stosowane zgodnie z zaleceniami.

Wybielanie zębów? Kraków wykona je pod okiem specjalistów

Polecamy nasze usługi nie tylko ze względu na innowacyjny sprzęt i nowoczesne metody jak wybielanie zębów światłem. Wybierając DentalPark, otrzymają Państwo również opiekę lekarzy specjalistów. Doświadczeni stomatolodzy po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu oraz profesjonalnego badania, wskażą najbardziej odpowiednią drogę do śnieżnobiałego uśmiechu. Naszym pacjentom gwarantujemy bezpieczeństwo podczas zabiegu, a przed nim zapewniamy kompleksową informację o usłudze. Dzięki temu wybielanie zębów lampą przebiega zawsze w przyjaznej atmosferze, a jego efekty są zgodne z wcześniejszymi oczekiwaniami. Stawiamy na indywidualne podejście do Państwa potrzeb, pozostając otwarci na sugestie.

Jesteś z Krakowa i nie wiesz kiedy zdecydować się na wybielanie zębów?

Wybielanie zębów przeprowadzane w naszej klinice stomatologicznej jest dedykowane pacjentom, dla których przebarwienia zębów powodują dyskomfort psychiczny, uniemożliwiający swobodne uśmiechanie się. Przebarwienia zębów mogą dotyczyć zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Co więcej, można rozpoznać wiele przyczyn ich występowania. Mogą mieć one różną postać:

  • białe, będące zazwyczaj urazem mechanicznym,

  • żółte, spowodowane naturalnym procesem starzenia się bądź nieodpowiedniej diety,

  • brązowe, które powstają w wyniku spożywania napojów barwiących — kawy, herbaty, czerwonego wina, napojów gazowanych, palenia papierosów lub niedoboru żelaza.

Z pomocą naszych specjalistów w zależności, na którą z oferowanych metod się Państwo zdecydują, uzyskają efekt śnieżnobiałego uśmiechu, utrzymujący się nawet do dwóch lat przy zachowaniu prawidłowej higieny jamy ustnej.

Zła higiena jamy ustnej, a przeciwwskazania do wybielania zębów

 

Pomimo że wybielanie zębów nie jest zabiegiem inwazyjnym, powinno być przeprowadzane po konsultacji ze stomatologiem. Przede wszystkim ze względu na ewentualne przeciwwskazania. Rozpoczęcie zabiegu jest niemożliwe u pacjentów, u których zła higiena jamy ustnej spowodowała próchnicę, choroby przyzębia czy paradontozę. Przed wybielaniem zębów powinny wstrzymać się również osoby, które borykają się z nadwrażliwością, z odsłoniętymi korzeniami zębowymi, niewyleczonymi stanami zapalnymi w jamie ustnej czy osłabieniem organizmu oraz układu odpornościowego. Przeciwwskazaniem może być również ciąża, karmienie piersią, ewentualne alergie na środki wybielające, przyjmowanie poszczególnych farmaceutyków (leków psychotropowych, przeciwpadaczkowych), noszenie aparatu ortodontycznego lub protezy tymczasowej.

 

Przed umówieniem się na zabieg wybielania zębów zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przybliżą, jak wygląda cały proces oraz dopasują metodę do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Jak podtrzymać efekt śnieżnobiałego uśmiechu po wybielaniu zębów?

Kluczem do zachowania efektu śnieżnobiałego uśmiechu jest utrzymywanie prawidłowej higieny jamy ustnej. Po zabiegu należy pamiętać, aby poddawać zęby myciu dwa razy dziennie, regularnie stosować nić dentystyczną oraz używać płynów do płukania jamy ustnej. Oprócz stosowania podstawowych zasad higieny jamy ustnej oraz do zaleceń dentysty i higienistki należy w pierwszym okresie po wybielaniu w pełni wyeliminować bądź ograniczyć spożywanie produktów, które mogą powodować przebarwienia zębów. Mowa przede wszystkim o czarnej herbacie, kawie, czerwonym winie, słodyczach, barwiących sosach i przyprawach oraz owocach, takich jak borówki czy jagody. Ponadto osoby palące powinny powstrzymać się od palenia w celu zminimalizowania ryzyka szybkiej utraty efektu białych, lśniących zębów.

Efekt wybielania zębów utrzymuje się do paru lat. Warto pamiętać, że ten czas może być róźny w zależności od metody, którą wybielano zęby, a także od stosowanej diety i higieny jamy ustnej.

Wybielanie zębów wykonywane w gabinecie stomatologicznym przez wykwalifikowany personel jest w zupełności bezpieczne.